Veletrhy Styl a Kabo mají letos exotickou vůni Indie

Nadcházející 36. ročník veletrhů módy Styl a Kabo, který proběhne 24. až 26. srpna, bude výjimečný silnou účastí výrobců textilu z Indie. Na ploše 150 m2 se představí patnáct indických firem se specializací na dámskou a pánskou konfekci, včetně doplňků. Kontraktační, ryze odborné veletrhy chtějí tímto způsobem nabídnout českým podnikatelům další zajímavé obchodní příležitosti.
Nadstandardní zastoupení indických firem je výsledkem spolupráce společnosti Veletrhy Brno a agentury pro podporu exportu konfekce AEPC (Apparel Export Promotion Council). Od svého založení v roce 1978, pod záštitou Ministerstva textilu Indické republiky, vybudovala agentura síť čtyřicet poboček po celé Indii a sdružuje více než sedm tisíc exportérů. Mezi hlavní činnosti agentury patří kromě podpory exportu a propagace indického textilního průmyslu také vzdělávací a osvětové programy. Indie má silnou tradici v textilním průmyslu, vlastní zdroje bavlny a trvale rostoucí trh s konfekcí.
Na srpnovém veletrhu Styl se v pavilonu V na ucelené ploše představí textilní firmy nabízejících džínovou módu, svetry, blůzky, trička, ale také šaty, saka, košile, pyžama i kabelky. V expozicích budou firmy zastupovat jejich majitelé nebo většinoví akcionáři pro okamžité, efektivní a flexibilní obchodní jednání.
Expozice indických firem není jediným místem, které bude věnované Indii. Organizátoři veletrhů při této příležitosti zajistili rozvoz návštěvníků po areálu výstaviště pravými indickými rikšami poháněnými lidskou silou.

riksa_1.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...