Nejvíce čarodějnic potkáte v sobotu v Králově Poli

Brno, 27. dubna 2016 - Divadlo, akrobati, tanečníci, písničky, špekáčky, ohňová show, škola strašení a spousta malých čarodějnic nebo lampiónový průvod – přesně tak budou vypadat brněnské Čarohrátky. Nákupní centrum Královo Pole si pro všechny příznivce čarodějné tématiky připravilo na nadcházející sobotu 30. dubna zábavné odpoledne.

Bohatý program zaměřený na všechny věkové kategorie se odehraje nejen v samotném nákupním centru, ale také v jeho přilehlém okolí. Akce se soutěžemi, dětskými čarodějnými dílničkami, divadlem, školou strašení nebo opékáním buřtů a dalšími zajímavými aktivitami vyvrcholí večerním zapálením vatry s pomyslným pálením čarodějnice.

"Celé odpoledne jsme připravili tak, aby si jej užil úplně každý. Bohatý program čeká i ty nejmenší děti. Očekávám, že největší popularitě se bude těšit čarodějné líčení a škola strašení. Jistotou pro pobavení celé rodiny bude čarodějné divadlo a samozřejmě nemůže chybět ani oheň a špekáčky," prozrazuje Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

Pro prvních 400 návštěvníků špekáček zdarma
Na co všechno se mohou návštěvníci těšit? Program zahájí dětské dílničky ve tři hodiny odpoledne, ve kterých si budou moci děti za asistence velkých čarodějnic připravit vlastní čarodějný pláštík, lampion, nechat se nalíčit a také učesat podle posledních čarodějnických trendů.  Namaskovat se v duchu čarodějnic a kouzel budou moci až do osmnácté hodiny.

Od čtyř odpoledne naváže venkovní část programu. Návštěvníky bude čekat komické divadelní představení O popletené čarodějnici, škola strašení, akrobatická show na chůdách nebo žonglování. Program doplní také soutěže, mimo jiné volba nejoriginálnějšího čarodějného převleku. Účastnit se mohou jak děti, které využily služeb Salonu u starého pometla a v průběhu odpoledne se nechaly namaskovat přímo v centru, tak také návštěvníci, kteří přijdou nalíčení a namaskovaní již z domu.

Vyvrcholením večerního programu bude zapálení vatry a upálení čarodějnice v šest odpoledne. Správnou atmosféru čarodějného reje dotvoří taneční vystoupení skupiny Sneakers nebo orientálních tanečnic Zafirah a Amira Sofia respektive ohňová show ve finále. V průběhu odpoledne bude ve venkovních prostorách okolo nákupního centra probíhat také opékání špekáčků. Pro prvních 400 návštěvníků bude připraven špekáček zdarma. Symbolickou podmínkou k vydání špekáčku včetně chleba a hořčice bude pokladní účtenka s útratou nad 100 Kč z NC Královo Pole za měsíc duben 2016.

Na výstavě se představí tvorba nejmenších dětí
Čarodějnické pláštíky, které děti odpoledne vyrobily a nazdobily podle svých představ, mohou předvést v soutěži o nejoriginálnější čarodějnici. A s vyrobenými lampionky se poté projdou v lampionovém průvodu. Doprovodným programem, který oživí prostory nákupního centra po dobu celého týdne, je také výstava výtvorů dětí z mateřských školek v okolí Nákupního centra Královo Pole. Výstava dětské tvořivosti na téma Čarodějnice potrvá až do 2. 5. 2016.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
17.01. Z mrtvého domu (1928)..
18.01. Svatební veletrh v Brně..
19.01. 57. ples hotelu International..
22.01. Salome (1905)..
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)