Přepadl banku, omluvil se pokladní a odešel se 100 tisíci korunami

pistole-spoust250Brno, 30. června 2011 (MEDIAFAX) - Policisté pátrají po lupiči, který v Brně vykradl banku, poté se omluvil a i s lupem odešel. Muž si odnesl více než 100 tisíc korun, řekl ve čtvrtek brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.

Loupež se stala v pátek 24. června na brněnských Vinohradech, policie o ní informovala teprve nyní. "Asi čtyřicetiletý muž namířil na pokladní střelnou zbraň a požadoval peníze," uvedl Šváb.

Osmatřicetiletá pokladní mu vydala přes 100 tisíc korun. "Muž s omluvou pobočku banky opustil a zamířil pravděpodobně k Žarošické ulici," sdělil mluvčí.

Lupič ve věku 40 až 45 let byl sportovní postavy, přibližně 180 centimetrů vysoký. Měl šedivé vlasy a černý udržovaný plnovous. "Byl oblečený do tyrkysového trika s blíže neurčeným obrazem bílé a šedé barvy na prsou, šedivé bundy s nárameníky a kapsami. Dále měl na sobě kalhoty šedé barvy a v ruce nejspíš malý černý revolver. Pokud může kdokoliv poskytnou nějaké informace k případu, ať zavolá na policii," uzavřel Šváb.

Lenka Horáková

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN