Kentico Software myslí na zákazníky i přírodu

Jedinečnou formu spolupráce navázala s Nadací Partnerství brněnská společnost Kentico Software. S pomocí nadace vysadí firma strom za každou programovou chybu nalezenou zákazníky v jejím produktu. Zákazníci mohou oznámit chyby nalezené v softwaru Kentico CMS for ASP.NET v4.1 na stránkách „Trees for bugs“ – http://trees.kentico.com. Zde je zobrazován i dosavadní počet chyb – a tedy i počet stromů, které budou vysazeny. Každý strom bude věnován konkrétnímu zákazníkovi, který chybu nahlásil, stromy navíc zasadí letos na podzim jednotlivé vývojové týmy, které za příslušnou chybu zodpovídají. Společnost se smluvně zavázala k výsadbě minimálně jednoho sta stromů, přestože očekávaný počet ohlášených chyb je výrazně nižší. Současně oznámila, že každou nalezenou chybu opraví do sedmi pracovních dnů.
Místo výsadby, kterou firma Kentico finančně i vlastními silami podpoří, zvolí program Strom života Nadace Partnerství v průběhu září. „Program Strom života Nadace Partnerství dlouhodobě usiluje o zlepšování krajiny České republiky. Za devět let jeho existence se podařilo vysázet tisíce stromů v krajině i obcích. Považujeme za úspěch, pokud se nám daří kultivovat nejen krajinu, v níž žijeme, ale také podnikatelské prostředí. Jsem zvědavi, zda se originální přístup firmy Kentico Software stane inspirací i pro další společnosti,“ říká vedoucí programu Strom života Nadace Partnerství Miroslava Drobílková.
„Přestože jsme si jisti kvalitou našeho publikačního systému, není možné dosáhnout stoprocentní bezchybnosti. Naším cílem je však minimalizovat počet chyb a poskytnout našim zákazníkům jejich opravu, a to do sedmi pracovních dnů,“ říká Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel Kentico Software. „Touto iniciativou bychom rádi povzbudili naše zákazníky k ohlášení každé chyby, kterou naleznou, a nabídli jim za to něco, z čeho budou mít prospěch lidé na celé Zemi – nové stromy,“ dodává Petr Palas.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)