Canary - pronájem kanceláří

Hravé Vánoce na Špilberku v sobotu zpestří rošťák Chuchel

Brno, 7. prosince 2017 - Předvánoční čas a doba adventu vždy patří na hradě Špilberku dětem. I letos připravuje Muzeum města Brna tradiční vánoční akci pro nejmenší, i tentokrát je spojená se zimní výstavou věnovanou dětem. Aktuální výstavu Kouzelný svět počítačových her už v sobotu 9. prosince doprovodí Hravé Vánoce na Špilberku. Vánoční atmosféru si na hradě užije irozpustilý neposeda Chuchel ze stejnojmenné hry.

   

V zoo přibyli miniaturní klokánci krysí, nejraději mají houby

Brno, 6. prosince 2017 - Kolekce australských savců Zoo Brno se nedávno rozrostla o nový druh, miniaturní klokánky krysí. Trojice samců, Gilbert, Keith a Chesterton, přijela ze Zoo Jihlava a v pavilonu Exotárium obývá společnou expozici s ledňáky obrovskými.

   

Králíci, exotičtí papoušci či holubi obsadí o víkendu dva pavilony na BVV

Brno, 6. prosince 2017 - Ve dnech 9.–10. prosince se na brněnském výstavišti uskuteční 7. krajská jihomoravská výstava králíků, drůbeže, holubů, okrasného a exotického ptactva. Chovatelská výstava bude svým rozsahem jedna z největších v České republice. Zpestřete si předvánoční čas nevšedním zážitkem a přijďte s celou rodinou na brněnské výstaviště do pavilonů B a Y.

   

U sochy Jošta na Moraváku si můžete netradičně zabruslit

Brno, 5. prosince 2017 - Markrabě Jošt Moravský si na hemžení lidí kolem sebe už zvykl. Ve středu 6. prosince od 16 hodin se však kolem sochy poprvé v historii začnou prohánět bruslaři. Instalací Brusláku na Moravském náměstí městská část Brno-střed podpořila veřejné sportování pod širým nebem přímo v centru města.

   

Výstaviště na dva týdny zaplní vánoční veletrhy

Brno, 5. prosince 2017 - Brněnské výstaviště letos ožije Vánocemi od 8. do 17. prosince. Vánoční veletrhy nabídnou především široký sortiment zboží, zábavný program a nově i workshopy v kuchyňském studiu a ve vánoční dílně.

   

Studenti VUT uspořádali největší ples na Moravě, přišlo 3000 hostů

Brno, 3. prosince 2017 - Brněnské výstaviště hostilo v pátek 1. prosince největší plesovou událost v Brně i na celé Moravě – Ples VUT, na který dorazily víc jak tři tisíce hostů. Ve dvou výstavních halách (G1 a G2) si tak společně užili zábavu studenti i absolventi této největší technické univerzity. Třetí ročník obnovené plesové tradice VUT byl v mnohém unikátní: žádost o ruku si před zraky tisíců hostů střihl i absolvent Fakulty informačních technologií Vladimír Bobula.

   

Zoo chystá mikulášskou nadílku pro pacienty dětské onkologie

Brno, 1. prosince 2017 - Malí pacienti Kliniky dětské onkologie si i letos užijí adventní návštěvu v brněnské zoologické zahradě a společně se zvířátky si připomenou blížící se Vánoce. V úterý 5. prosince se uskuteční v pořadí již 20. Mikulášská besídka.

   

V Brněnské zoo se narodila dvojčata levharta cejlonského

Brno, 29. listopadu 2017 - Významného chovatelského úspěchu dosáhla brněnská zoologická zahrada. Po 17 letech se v noci z 20. na 21. listopadu narodila dvě mláďata levharta cejlonského. „Mám nesmírnou radost, že se nám po mnoha letech narodily velké kočky. V poslední době jsme pro to dělali maximum a jsem rád, že se projevila skvělá práce chovatelů i všech dalších lidí okolo,” řekl ředitel Zoo Brno Martin Hovorka.

   

Charitativní koncert vynesl 335 tisíc korun pro onkologicky nemocné děti

Brno, 28. listopadu 2017 - Poslední listopadovou neděli se uskutečnil v kulturním centru Semilasso 10. ročník Benefičního koncertu na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Celý výtěžek koncertu, rovných 335 439 korun, byl věnován na podporu léčby dětí se zhoubnými nádory.

   

Strana 1 z 199

Plaisir de Musique, PdM

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN