Canary - pronájem kanceláří

Čokoládový festival láká milovníky sladkostí do Tuřan

Brno, 21. listopadu 2017 - Patříte mezi milovníky čokolády ve všech jejích podobách? V tom případě si nenechejte ujít festival čokolády, který se uskuteční od pátku 24. do neděle 26. listopadu ve sportovní hale v Brně-Tuřanech. OZP Čokoládový Festival 2017 je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Public relations

  • Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Navzdory mylnému přesvědčení mnoha řidičů i majitelů veteránů, garanční prohlídky i servis veterána lze provést na jednom místě. S veteránem i novým vozidlem je totiž možné zajet do autoservisu. Není nutné vždy navštívit autorizovaný servis nebo naopak firmu specializující se na renovace veteránů.
   

V Letohrádku vystaví historické i současné betlémy všech druhů

Brno, 21. listopadu 2017 - V sobotu 25. listopadu odstartuje v Letohrádku Mitrovských tradiční předvánoční výstava historických i současných betlémů. „Společně se sběratelem Bohumilem Duškem vystavíme starožitné jesličky vyřezávané ze dřeva, vystřihované z papíru, nebo modelované ze sádry. Ty novější pak z keramiky, barevného skla nebo oblíbeného šustí,“ uvedl ředitel Letohrádku Petr Lukas.

   

Charitativní kalendář Světlušky pomáhá již desátým rokem

Brno, 21. listopadu 2017 - Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá těžce zrakově postiženým dětem a dospělým. Do sbírky nyní můžete přispět i vy, a to nákupem velkoformátového nástěnného kalendáře Světlušky.

   

Středoškoláci se na VUT utkají v konstrukci robotů z Merkuru

Brno, 20. listopadu 2017 - Mladí studenti téměř ze všech koutů republiky se na VUT utkají v úterý 21. listopadu v montování funkčních modelů ze slavné kovové stavebnice – uskuteční se zde totiž další ročník oblíbené soutěže Merkur perFEKT Challenge. Celkem na Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií VUT dorazí 216 soutěžících z 31 škol, což je rekordní počet.

   

V parku pod Špilberkem zahájil provoz další veřejný gril

Brno, 18. listopadu 2018 - Veřejná grilovací místa se za dobu svého fungování v Brně stala velmi oblíbenými a hojně využívanými. Jeden z nich, elektrický gril umístěný v parku Lužánky, provozuje i Veřejná zeleň města Brna. Ta nyní uvádí do provozu další zařízení, tentokrát v Zahradě pod hradbami v parku Špilberk.

   

Vánoční a novoroční pohlednice Konta Bariéry i letos pomáhají potřebným

Brno, 16. listopadu 2017 - Rádi posíláte vánoční a novoroční přání nějak zvláštní, výjimečná a originální? V tom případě letos sáhněte po tom od Konta Bariéry. A i když nejste typ člověka, který chodí často na poštu, udělejte výjimku. Ptejte se tam po letošní vánoční pohlednici od Konta Bariéry, protože ona je zvláštní hned třemi způsoby.

   

VIDA! láká děti i dospělé na třídenní zábavný festival kutilství

Brno, 15. listopadu 2017 - Brněnský zábavní vědecký park VIDA! odstartuje už tento čtvrtek 16. listopadu Bastlfest – festival kutilství, svou zatím největší akci pro rodiny s dětmi. „Program je bohatý a vznikl ve spolupráci s řadou zajímavých hostů. Budeme řezat, modelovat, pájet, soustružit, skládat, tisknout ve 3D, vystřihovat, frézovat, ohýbat dráty i zatloukat,“ láká účastníky Sven Dražan, manažer programu VIDA!

   

Aqualand Moravia otevře dva nové termální bazény za 8 milionů

Brno, 15. listopadu 2017 - Předčasný vánoční dárek nadělí svým návštěvníkům Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Přesně za měsíc, v sobotu 16. prosince, budou otevřeny dva nové venkovní bazény s horkou vodou. Ty budou napájeny z termálního vrtu o teplotě 37 °C a umožní návštěvníkům venkovní koupání po celý rok. Investice aquaparku do nových bazénů sahá k 8 milionům korun.

   

Benefiční koncert v Semilasse podpoří děti nemocné rakovinou

Brno, 15. listopadu 2017 - Benefiční koncert, jehož výtěžek bude přímo na místě věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, proběhne v neděli 26. listopadu v kulturním centru Semilasso. Hlavní hvězda koncertu Robert Jícha opět vystoupí společně se svými hosty, mezi které letos patří například herečka Jitka Čvančarová.

   

Strana 1 z 198

Plaisir de Musique, PdM

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN