Canary - pronájem kanceláří

VIDA! science centrum - listopad 2017

VIDA! science centrum
Křížkovského 12, Brno
Otevřeno denně
www.vida.cz
www.facebook.com/vidabrno
tel.: +420 515 201 000
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zábavní vědecký park VIDA! v Brně
prázdninový program

Pevnost VIDArd
Nová dimenze návštěvy expozice VIDA! Zahrajte si hru kdykoliv během návštěvní doby.
vida pevnostObjevte věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté. Stačí si na pokladně koupit startovní balíček a vydat se do expozice řešit úkoly a hádanky. Ke hře je nezbytné použití vlastního zařízení s připojením na internet. Wi-Fi je ve VIDA! bezplatná.

 

Mechanická zoo – víkendové labodílny, program s pokusy pro děti říjen - listopad, předpokládané začátky: 12.00, 14.00, 16.00 h., přesné začátky se dozvíte na pokladně
VIDA labodilnyafrikaChodíte rádi do zoo? Na víkendových dílnách si v říjnu a v listopadu si můžete vyrobit vlastní mechanické zvíře. Krokodýl, piraňa nebo pelikán oživnou díky obyčejnému kartonu a vaší zručnosti. Přijďte to vyzkoušet! Půlhodinový program s výrobou mechanických papírových zvířat. Od 7. 10. 2017 každou říjnovou a listopadovou sobotu a neděli. Pro rodiny s dětmi od 4 let. Ve skupině od 9 osob se doporučujeme předem objednat na www.vida.cz/rezervace nebo na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

CIRKUS MECHANIKUS od 28. září do 31. prosince 2017
Hravá výstava mechanických loutek a strojků
VIDAcircusmecanicusVstupte do cirkusového světa zábavy, krásy, ale i úžasných technologií. Hlavními účinkujícími jsou tu historické originály i současné, ručně vyrobené hračky a automaty, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Cirkus Mechanikus vás uchvátí svým vtipem i jemnou nostalgií s nádechem viktoriánské Anglie. Stisknutím tlačítka nebo roztočením kličky přivedete k životu půvabné mechanické loutky. Stanete se divákem jejich vlastních minidramat plných osobitého britského humoru. Prostřednictvím Cirkusu Mechanikus proniknete do tajů důmyslných strojků. Užijete si kouzlo ozubených kol, řemenic, páček, závaží ale i jemné síly elektřiny. Součástí výstavy bude i kreativní dílna, kde si můžete vytvořit své vlastní jednoduché mechanické hračky a strojky.

Bastlfest 16. – 18. listopadu 2017, 10.00 - 18.00 h.
Festival kutilství pro celou rodinu
VIDA bastelfestPatříte k nadšencům, kteří stále něco vymýšlejí, vylepšují a konstruují? Nebo jen rádi žasnete nad tím, co všechno si lidé dokážou sami vyrobit? Pak určitě navštivte Bastlfest v zábavním vědeckém parku VIDA! Těšte se na práci radioamatérů, cyklokuriozity, modely vláčků, roboty, papírové vystřihovánky ale i dílny pro děti a dospělé. Program je v ceně vstupného do expozice.

VIDA! After Dark Bloody VIDA! After Dark čtvrtek 2. listopadu 2017, 19.00 - 23.00 h.
vidaafterdarkNenechte si ujít naši historicky první halloweenskou party. Čeká vás krevní laboratoř, pitva oka i srdce. Přijďte v tematickém kostýmu a budete mít vstup za polovic!
Během večera na vás bude čekat i stylové občerstvení! Třeba Bloody Mary, dýňová polévka, krvavé bowle, rakvičky se šlehačkou nebo drinky ze kterých se povalí dým.
Vstupné na akci je 100 Kč za osobu, v kostýmu jen 50 Kč (k zakoupení na místě, rezervace netřeba) www.vida.cz/afterdark

Týden vědy a techniky
OKO!
sobota 11. listopadu 2017, 13.00, 14.00, 15.00 h.

Během dílny OKO! budete moci sami pitvat kraví oko a zjistit, jak úžasný je tento orgán, díky němuž vidíme okolní svět. Vstup zdarma. Rezervace nutná!
Hudba a zvuk sobota 11. listopadu 2017 14.00 h.
Co je zvuk? Jak vzniká a jak se šíří? Co je hudba? Jak se zaznamenává a proč ji máme rádi? Na tyto otázky odpoví Dr. Michael LONDESBOROUGH. Můžete si vychutnat hudební ukázky z různých historických období a díky mnoha pokusům proniknout do tajů zvuku, hudby a způsobů jejich zaznamenávání. Pořad, který vaše vnímání hudby rozšíří o další dimenzi.

Permanentky – na pokladně i on-line
VIDA permHrát si a objevovat ve VIDA! je vysoce návykové! Přijít jednou rozhodně nestačí. Teprve po třetí návštěvě začínáte tušit, co všechno tu můžete zažít, ale ani po sedmé toho nemáte dost. S permanentkou můžete do VIDA! chodit, jak často budete chtít. Už čtvrtá návštěva je s ní za polovic a každá další zadarmo! Permanentky (pro jednotlivce i pro rodiny) jsou k dostání na pokladně nebo v e-shopu VIDA! Hledáte nějaký menší dárek? V e-shopu VIDA! najdete i dárkové poukazy pro jednorázový vstup. www.vida.cz/eshop

Public relations

  • Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Navzdory mylnému přesvědčení mnoha řidičů i majitelů veteránů, garanční prohlídky i servis veterána lze provést na jednom místě. S veteránem i novým vozidlem je totiž možné zajet do autoservisu. Není nutné vždy navštívit autorizovaný servis nebo naopak firmu specializující se na renovace veteránů.
   

Strana 1 z 18