Thaiboxová show nabídne i česko-slovenský duel dvou rázných blondýnek

thai box brno showBrno, 13. května 2014 – Podepsáno, potvrzeno! Husarský kousek se povedl mezinárodnímu promotérovi Milko Deučmanovi. Spolu se svým chráněncem, nejvýkonnějším čs. thaiboxerem Tomášem Hronem (33) představí v sobotu 17. května v hale na Vodové kromě četných thaiboxerských zápasů tvrdých mužů také nejatraktivnější možnou česko-slovenskou bitvu dvou boxerek. Česká modelka a tanečnice Anička Plavčanová se v ní v ringu střetne v zápase 3 x 2 min. ve váze do 60 kg se slovenskou tanečnicí a basketbalistkou Petrou Matikovou.

Přitom v thaiboxu není žádná z nich jen do počtu či pro okrasu. Umějí hodně. Ženský box nebo thaibox už Česko i Brno viděly víckrát, připomeňme duel vytáhlé Němky Kristiny Hammerová o titul mistryně světa s robustní Jihoafričankou Julií Tschabalala před 2 roky na večeru Lukáše Konečného. Ale nikdy přitom nebylo tolik půvabu a současně sportovního kumštu v červeném i v modrém rohu, jako v česko-slovenské bitvě dvou blondýn.

Bratislavanka Petra Matiková je na Slovensku už i první certifikovanou trenérkou zápasu. Její partner proti tomu nic nenamítal. Spousta fanoušků se k ringu do brněnské haly chystá za Annou Plavčanovou. Ta tréninkům v rukavicích dávala poslední měsíce přednost před modellingem.

„Víme, že po takovém jejich změření boxerských sil toužili i jiní manažeři, a tak si moc vážíme toho, že se utkání uskuteční právě při „Youngblood“ adrenalinové noci v sobotu 17. 5. v Brně. Vidíme to i na zájmu o vstupenky – zápas a tím i celý večer garantují atmosféru. A tak to bude pro sport ještě lepší reklama, než by svedlo deset billboard,“, říká Deučman.

Většinu utkání večera ovšem samozřejmě obstarají muži. Z jejich párů například: podle pravidel boxu Zdeněk Pernica (CZE) s mistrem světa thaiboxu Goranem Borovićem (CRO), medailista MS Jiří+Sněhulák+Jaroš (CZE) v thajboxerském duelu s hodně mrštným Slovákem Janem Radenou, či velmi zkušený Petr Kalenda (CZE) s chorvatskou těžkou váhou Igorem Mihaljevićem, jenž nedávno ve Skopje podlehl na body Tomáši Hronovi.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit