Soutěž o vstupy na Špilberk Food Festival (5.-7.6.)

Brněnský hrad Špilberk se první červnový víkend stane dějištěm významné gastronomické události. Ve dnech 5. - 7. června se zde odehraje akce Špilberk Food Festival. Návštěvníky láká na pochoutky z osvědčených restaurací, ale i od nováčků. V letošním ročníku festivalu se tak představí celkem 13 jihomoravských restaurací. Kromě delikátního jídla a vína se můžou návštěvníci těšit na cimbálovou muziku, sabráž a mnoho dalších doprovodných akcí. Novinkou pak bude speciální menu podávané přímo v Královské kapli.

Soutěžte s portálem iBrno.cz a vyhrajte dva vstupy na sobotu (6. 6.) a dva vstupy na neděli (7. 6.), které vyhrají dva výherci. Vstupenky neobsahují žádné Florény (festivalové platidlo).

Soutěž probíhala od 18.05.2015 do 31.05.2015

Kolikátý ročník Špilberk Food Festivalu se letos koná?
a) 2
b) 3
c) 4

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...