Soutěž o víno, paštiky a 5 x 2 vstupenky na VELIKONOČNÍ JARMARK VE VALTICKÉM PODZEMÍ

Soutěžte o víno, paštiky a 5 x 2 vstupenky na VELIKONOČNÍ JARMARK VE VALTICKÉM PODZEMÍ v sobotu 28. března od 10 do 16 hodin a poznejte, jak voní a chutná jaro ve Valticích, hlavním městě vína. Výherci na místě dostanou ke dvojici vstupenek 2 lahve vína a paštiku a mají zdarma vstup i na besedu u cimbálu. Pokud se výherce na akci nedostaví, ztrácí nárok na lahve i paštiku.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.
VALTICKÉ PODZEMÍ je unikátní, téměř kilometrový labyrint propojených vinných sklepů a chodeb. A je to taky charizmatické podzemní město vína a dobré zábavy, kde se pořád něco děje.
To z něj udělalo dlouhodobě nejnavštěvovanější vinařskou adresou v Česku a čestného championa uznávané ankety TOP Vinařský cíl České republiky za trojnásobné vítězství v této soutěži.
VALTICKÉ PODZEMÍ je také vinařství s vlastními víny. Poznávacím znamením je ulita prehistorického amonita z dávných moří, která se kdysi prokazatelně rozlévala v místech podzemí a okolí.
VALTICKÉ PODZEMÍ je díky skvělým vínům a nenapodobitelné atmosféře ideálním místem pro firemní i privátní akce. Zdejší rauty s nabídkou sezonních a lokálních specialit jsou vyhlášené široko daleko.

Soutěž probíhala od 06.03.2020 do 21.03.2020

Kolik kusů historických a znakových cihel ukrývá Valtické Podzemí?
a) 700
b) 150 000
c) 1 200 000