Soutěž o 8 vstupenek na výstavu VELKÁ MORAVA A POČÁTKY KŘESŤANSTVÍ

VELKÁ MORAVA A POČÁTKY KŘESŤANSTVÍ

Unikátní výstava více než 1200 exponátů tvořených převážně nejcennějšími archeologickými nálezy z Čech, Moravy, Slovenska, Rakouska a Polska, z nichž mnohé mají status Národní kulturní památky a nebyly ještě nikdy vystavovány. Prezentuje originály artefaktů z významných hrobových celků z velkomoravských center i periferie a názorné rekonstrukce těchto pohřbů, hmotové rekonstrukce vybraných velkomoravských kostelů, zhotovené unikátní technologií pryskyřičných odlitků, dále 3D vizualizace velkomoravských kostelů (interiérů i exteriérů) a další atraktivní exponáty, které představují historické kulturní dědictví naší země.

Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen, Kobližná 1, Brno, 28. 11. 2014 – 28. 2. 2015

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařezeni do soutěže o 8 kusů vstupenek. Jedna vstupenka platí pro dvě osoby.

Soutěž probíhala od 02.12.2014 do 31.12.2014

Kdo převzal záštitu nad výstavou s názvem VELKÁ MORAVA A POČÁTKY KŘESŤANSTVÍ?
a) Karel Gott
b) Miloš Zeman
c) Andrej Babiš

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...