Soutěž o 8 vstupenek na výstavu nejen pro děti a jejich rodiče - Dobrodružná Afrika očima cestovatelů

Zapojte se do soutěže o lístky na výstavu v Dětském muzeu Moravského zemského muzea. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 8 vstupenek pro dvě osoby na výstavu, která představuje hravou formou tradiční kultury několika částí Afriky:

Dobrodružná Afrika očima cestovatelů


Moravské zemské muzeum - Dětské muzeum, 22. 5. - 29. 6. 2014

Na základě prezentovaných předmětů se návštěvník seznámí nejen s místní kulturou, ale i s nejvýznamnějšími českými cestovateli, kteří tuto oblast v historii navštívili. Jednotlivé části výstavy jsou doplněny výběrem africké fauny a exponáty získanými z expedic.

Součástí výstavy jsou interaktivní předměty a repliky na dosah, tematická PC hra, speciální ozvučení sálu, promítání dokumentů a fotografií.

Soutěž probíhala od 07.02.2014 do 24.02.2014

Výstavu doplňuje výběr africké fauny a exponáty získané z expedic:
a) cestovatele Jiřího Kolbaby
b) českých cestovatelů a dobrodruhů přelomu 19. a 20. století
c) vědeckých pracovníků Moravského zemského muzea

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...