Soutěž o 8 vstupenek na výstavu ilustrací Pavla Dvorského v Paláci šlechtičen

Moravské zemské muzeum vystavuje ilustrace Pavla Dvorského

Pavel Dvorský je jeden z předních malířů, který se věnuje rekonstrukcím pravěkého života, především střednímu a mladšímu paleolitu. Pozoruhodné je zejména jeho zachycení emotivních stavů, jako je tanec, pláč nad zesnulým apod. Dvorský spolupracoval s řadou našich předních archeologů a ilustracemi přispěl do mnoha knih.

Zcela jedinečnou součástí výstavy je i vystavení originálů některých předmětů ze sbírek Ústavu Anthropos Moravského zemského muzea, které jsou zachyceny na ilustracích Pavla Dvorského – předměty z hrobu šamana z Brna – Francouzské ulice a především originál řezby mamuta z Předmostí.

Soutěžte s námi a vyhrajte 8 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) na výstavu Pavel Dvorský. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Výstava probíhá od 15. 2. 2017 do 30. 6. 2017, MZM, Palác šlechtičen, Kobližná 1, Brno

Soutěž probíhala od 02.03.2017 do 28.03.2017

Který den není možné výstavu v muzeu navštívit?
a) pátek
b) sobota
c) pondělí

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...