Soutěž o 8 vstupenek na únorový koncert TELL ME TRUE LOVE – Milostné písně renesanční Anglie (12.02.)

Únorový koncert Hudebních lahůdek „Tell me true Love – Milostné písně renesanční Anglie"

JOEL FREDERIKSEN, špičkový interpret hudby anglických loutnových skladatelů a rané italské barokní hudby, umělecký vedoucí mnichovského Ensemble Phoenix Munich a zpěvák, jehož expresivní a svou barvou i projevem podmanivý bas se setkává s mimořádným ohlasem na celosvětové úrovni, představí i v Brně svůj program plný sladkobolně melancholických písní o lásce a o radostech i utrpeních s ní spojených, jejichž autorem je jeden z nejtalentovanějších skladatelů a loutnistů alžbětinské Anglie a mistr v komponování renesančních písní – JOHN DOWLAND.

Soutěžte s námi o 4 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 12. února od 17 hodin ve Freskovém sále Staré radnice! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 24.01.2017 do 05.02.2017

Ve kterých městech Joel Frederiksen zpěv a hru na loutnu studoval?
a) Londýn a Praha
b) New York a Řím
c) New York a Michigan

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...