Soutěž o 8 vstupenek na prosincový koncert FRANCOUZSKÝ ADVENT V BAZILICE MINOR (16.12.)

Jediný letošní adventní koncert v Bazilice Minor na Starém Brně připravily Hudební lahůdky se svým rezidenčním souborem Plaisirs de Musique.

A stejně jako v loňském roce bude i letos plný francouzské barokní hudby inspirované dobou Adventu.
V podání souboru PLAISIRS DE MUSIQUE se můžete těšit na výběr motet pro sólový hlas André Campry, francouzské lidové melodie, které použil M. A. Charpentier ve své Messe de Minuit pour Noël, v úpravě Jana Čižmáře pro komorní soubor se zpěvem, a drobné instrumentální skladby z doby Ludvíka XIV. prodchnuté adventním časem.

Soutěžte s námi o 4 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 16. 12. 2016 od 19.30 h. v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Mendlově náměstí! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 28.11.2016 do 08.12.2016

Jak se také říká francouzskému králi Ludvíku XIV.?
a) Král Měsíce
b) Král Venuše
c) Král Slunce

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...