Public relations

  • Óóó Indiáni

    Óóó Indiáni

    O indiánech, jejich obydlí, obživě, ošacení, obřadech a obyčejích. O tom všem je zbrusu nová výstava, kterou Moravské zemské muzeum připravilo do Pavilonu Anthropos. Na téměř 350 m2 se tu návštěvníci seznámí s historií a kulturou původních obyvatel Severní Ameriky.

Soutěž o 8 vstupenek na koncert Hudební lahůdky renesanční (11.9.)

Ve spolupráci s TIC města Brna připravily Hudební lahůdky cyklus koncertů tematicky zaměřený na hudbu rozličných stylových období nazvaný Hudební lahůdky na Staré radnici.

Program posledního, šestého koncertu této série nazvaného Hudební lahůdky renesanční slibuje neobyčejný zážitek – kromě hudby renesančních autorů v podání Marty Kratochvílové, Anežky Levové, Anežky Šejnohové (renesanční příčná flétna/traverso) a Jana Čižmáře (renesanční loutna, renesanční kytara, orpharion) si jeho návštěvníci budou moci vychutnat kromě kávy a čaje i sladké pochoutky vyráběné přímo pro konkrétní skladby.

Soutěžte s námi o 4 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční v neděli 11. 9. 2016 od 11.00 v malebných prostorách Freskového sálu Staré radnice! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 23.08.2016 do 01.09.2016

Jaká je právní forma Hudebních lahůdek?
a) společnost s ručením omezeným
b) nezisková organizace
c) zapsaný spolek