Soutěž o 8 vstupenek na koncert Hudební lahůdky gotické: In honorem Caroli IV. (19.6.)

Ve spolupráci s TIC města Brna připravily Hudební lahůdky cyklus koncertů tematicky zaměřený na hudbu rozličných stylových období nazvaný Hudební lahůdky na Staré radnici.

Program prvního koncertu této série nazvaný Hudební lahůdky gotické: In honorem Caroli IV. je věnován 700. výročí narození císaře a krále Karla IV.  v podání německého souboru ENSEMBLE ALL’IMPROVVISO. Budete si moci vychutnat vokální a instrumentální skladby nejenom Guillauma de Machaut a Franceska Landiniho, ale i  Jacopa da Bologna a dalších skladatelů.

Soutěžte s námi o 4 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 19. 6. 2016 od 17.00 v malebných prostorách Freskového sálu Staré radnice! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

 

Soutěž probíhala od 03.06.2016 do 12.06.2016

Kdo je uměleckým vedoucím souboru ENSEMBLE ALL’IMPROVVISO ?
a) Martin Erhardt
b) Anne Schneider
c) Miyoko Ito

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...