Soutěž o 8 vstupenek na festival Moravské hrady.CZ – Veveří (12.-13.8.)

Letní kulturní festival Hrady CZ

Hrady CZ je letní kulturní festival, který má dvě části České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ. Letošní ročník tohoto projektu se uskuteční během léta 2016 na významných českých a moravských historických památkách postupně v osmi různých krajích České republiky. Program festivalu je postaven na vystoupení špiček české a slovenské hudební scény. Hlavní hvězdou bude kapela Kabát!

Již tradičně jedním z těchto míst bude i náš jihomoravský hrad Veveří - 12. až 13. 8. 2016. A právě na toto zastavení v rámci festivalu uspořádal portál iBrno.cz společně s pořadateli soutěž.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 4 x 2 permanentky na festival Moravské hrady.CZ - hrad Veveří.

Soutěž probíhala od 15.07.2016 do 31.07.2016

O kolikátý ročník festivalu Hrady CZ v letošním roce jde?
a) 10.
b) 12.
c) 14.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...