Soutěž o 8 vstupenek na ČARODĚJÁLES (28.-29.4.)

Festivalovou sezónu na Jižní Moravě již devět let pravidelně zahajuje největší brněnský open air hudební festival Čarodějáles, konající se v překrásném přírodním areálu brněnské Riviéry. Akce je přímo navázaná na dříve největší pohanský svátek a lidový zvyk pálení čarodějnic.

Našlapaný narozeninový program odpálí 28. 4.  unikátní punkový pátek, pokračovat se bude i v sobotu 29. 4. mezinárodní rockovou přehlídkou s občasnými přesahy do jiných žánrů, se zastoupením věhlasných legend i nejčerstvější mladé krve.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazení do soutěže o 4 vstupenky na pátek a 4 vstupenky na sobotu, které vyhrají 2 a 2 výherci, na ČARODĚJÁLES .

 

Soutěž probíhala od 24.03.2017 do 20.04.2017

Která kapela bude uzavírat páteční program Čarodějáles?
a) Tata Bojs
b) Plexis
c) Tři sestry

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...