Soutěž o 8 vstupenek na březnový koncert Hudebních lahůdek Melante – Telemann neznámý (23. 3.)

Březnový koncert Hudebních lahůdek „Melante – Telemann neznámý“

Představit veřejnosti neznámé skladby z per známých skladatelů – to je hlavní cíl projektu „Hudba českých a německých skladatelů z loutnových sborníků knihovny cisterciáckého opatství v polském Křesoboru“, na který vás zvou v letošním roce Hudební lahůdky. První koncert této série je věnován především hudbě GEORGA PHILIPPA TELEMANNA, jehož loutnové skladby podepsané anagramem MELANTE se v křesoborském klášteře zachovaly. V neobvyklém obsazení loutnového dua vám skladby nejenom tohoto velikána barokní hudby, ale také F. X. Richtera a dalších skladatelů přednesou loutnisté Joachim Held a Jan Čižmář.

Soutěžte s námi o 4 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 23. března 2017 od 19.30 na brněnské Staré radnici! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 06.03.2017 do 14.03.2017

Kolik let uplynulo od G. P. Telemannova úmrtí?
a) 150
b) 250
c) 350

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...