Soutěž o 8 permanentek na Pálavské vinobraní 2019 (6.–8. 9.)

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Pálavské vinobraní nezapomíná ani na děti. Divadelní představení, pásmo her, soutěží, písničky, kejklíři, žoldnéři a další komedianti budou bavit celý víkend všechny děti.

Zapojte se do soutěže o 4 × 2 vstupenky – permanentky, platné na všechny tři dny a do všech uzavřených zón (centrum, amfiteátr).

S touto vstupenkou získejte celodenní vstup do Aqualandu Moravia vč. SPA, typu Dospělý pro 2 osoby za cenu jedné. Nutná registrace na www.aqualand-moravia.cz/vinobrani2019, uplatníte na pokladně od 6. 9. do 16. 11. 2019.

Soutěž probíhala od 09.08.2019 do 29.08.2019

Který Zlatý slavík bude účinkovat na hlavním pódiu v Amfiteátru v sobotu od 18.30 hodin?
a) Karel Gott
b) Peter Nagy
c) Miro Žbirka

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...