Soutěž o 7 vstupenek nejen na výstavu Marie Ebnerová z Eschenbachu / Deník moderní Evropanky

Marie Ebnerová z Eschenbachu / Deník moderní Evropanky
Výstava je věnována 100. výročí úmrtí německy píšící spisovatelky, která byla úzce spjata s územím Moravy. V Moravském zemském archivu se nacházejí velmi vzácné deníky této autorky z let 1863 až 1909. Výstava je koncipována jako procházka oněmi deníky, je založena na ukázkách, které zde budou prezentovány formou textovou a poslechovou. Ve svých zápisech Eschenbachová zachycuje nejen vlastní tvůrčí život, ale též dějinné události daného období. Díky českému překladu, vytvořenému speciálně pro tuto výstavu, se návštěvník poprvé v historii může seznámit jak s obsahem deníků, tak s autorčinými aforismy dosud v češtině neznámými.

Soutěžte s námi a vyhrajte 7 vstupenek do Dietrichsteinského paláce nejen na výstavu Marie Ebnerová z Eschenbachu / Deník moderní Evropanky. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku.

Výstava trvá od 2. 3. 2016 do 19. 6. 2016, Moravské zemské muzeum, Dietrichsteinský palác, Zelný trh 8, Brno

Soutěž probíhala od 01.03.2016 do 31.03.2016

Která další města tato putovní výstava navštíví?
a) Kroměříž a Prahu
b) Olomouc a Prahu
c) Znojmo a Kroměříž

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...