Public relations

  • Óóó Indiáni

    Óóó Indiáni

    O indiánech, jejich obydlí, obživě, ošacení, obřadech a obyčejích. O tom všem je zbrusu nová výstava, kterou Moravské zemské muzeum připravilo do Pavilonu Anthropos. Na téměř 350 m2 se tu návštěvníci seznámí s historií a kulturou původních obyvatel Severní Ameriky.

Soutěž o 6 vstupů na Lužánecký GULÁŠ FEST (12. 5.)

Soutěžte s námi o vstupenky na Lužánecký GULÁŠ FEST, který se uskuteční v sobotu 12. 5. 2018 od 10.30 v areálu tenisových kurtů Brněnského lužáneckého tenisového klubu a přilehlém parku.

Předpokládaná účast více než 20 soutěžních týmů poskytuje záruku rozmanitosti a určitě si každý najde ten svůj NEJLEPŠÍ guláš.

Vedle již zmíněné pestré škály gulášů budou mít návštěvníci možnost ochutnat čerstvé pochoutky, právě vytáhnuté přímo z místní udírny, speciality z  grilu a vše zapít výbornými pivy z řemeslných minipivovarů, moravskými víny či ovocnými pálenkami. V průběhu celého dne bude připraven také bohatý doprovodný kulturní  program ve spolupráci s Městským divadlem Brno a dalšími partnery.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazení do slosování o 6 vstupenek, které vyhrají tři výherci, na Lužánecký Guláš fest 2018.

Soutěž probíhala od 29.03.2018 do 26.04.2018

Děti do kolika cm výšky mají vstup zdarma?
a) 100 cm
b) 120 cm
c) 140 cm