Soutěž o 6 vstupenek na výstavu Vulkány - tepny Země

Vulkány – tepny Země
Výstava seznámí návštěvníka s fenoménem vulkanismu na Zemi a zároveň se věnuje sopečné činnosti na území České republiky, jejíž nejmladší projevy tvoří rozpoznatelný reliéf v kraji jako např. České středohoří, zatímco geologicky starší vulkanická činnost je zastřena pozdějšími geologickými ději. Představí mimo jiné nejslavnější sopku Komorní hůrka, jež se stala sporem plutonistů a neptunistů a kterou navštěvoval Johan Wolfgang Goethe a tento vědecký spor dokonce zasadil do své nejslavnější hry Faust.

Soutěžte s námi a vyhrajte 6 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) na výstavu Vulkány - tepny Země. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku.

Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen, Kobližná 1, Brno, 19. 12. 2014 – 31. 7. 2015

Soutěž probíhala od 01.01.2015 do 31.01.2015

Do jaké hloubky dosahuje nejhlubší vrt světa na polostrově Kola?
a) přes 5 km
b) přes 10 km
c) přes 12 km

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...