Soutěž o 6 vstupenek na Královský košt vín Znojmo (25. 8.)

Královský košt Znojmo 2017

Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s 300 nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín – KRÁL VÍN České republiky. Velká pultová degustace je určena nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie. Akce proběhne 25. srpna od 18 do 22.30 hodin v Louckém Klášteře ve Znojmě.

Přijeďte do Znojma na celý víkend – organizátoři připravili pro návštěvníky Královského koštu celou řadu bonusů, které pobyt zpříjemní a také zlevní! Více na www.kralvin.cz/kralovske-kosty-znojmo.

Zapojte se do soutěže o vstupenky na tuto jedinečnou akci. Stačí jen zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 6 vstupenek (zahrnuje neomezenou ochutnávku všech vín, občerstvení, katalog), které vyhrají 3 výherci (po 2 vstupenkách) na Královský košt Znojmo 2017 – 25. 8. 2017 ve Znojmě.

Soutěž probíhala od 21.07.2017 do 16.08.2017

KRÁL VÍN České republiky pracuje každý rok s jedním citátem, který se vztahuje k vínu. Kdo je autorem citátu v letošním roce?
a) Jan Werich
b) Robert Louis Stevenson
c) Robert Mondavi

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...