Public relations

  • Pánské chinos – kalhoty s nesčetnými možnostmi kombinací

    Pánské chinos – kalhoty s nesčetnými možnostmi kombinací

    Chinos jsou kalhoty designované původně pro vojáky americké armády bojující v teplém a vlhkém prostředí cizích krajin. Bavlněný měkký a prodyšný materiál byl ale natolik příjemný a pohodlný, že jej vojáci začali nosit i v civilu po návratu ze služby. Díky tomu se tento střih pánských kalhot poměrně rychle uchytil i mezi civilisty a od té doby je sláva chinos i nadále...

Soutěž o 6 vstupenek na koncert Hudebních lahůdek - Per cembalo obligato e flauto (29.6.)

Červnový koncert Hudebních lahůdek „Per cembalo obligato e flauto“

Hudební cesta Evropou kolem roku 1735. První polovina 18. století, období vrcholného baroka, bylo v Německu charakteristické míšením evropských hudebních stylů. V programu tedy uslyšíte hudbu J. S. Bacha inspirovanou francouzským a italským stylem, skladbu G. Ph. Telemanna ovlivněnou mimo jiné polskou lidovou hudbou a sonátu J. B. de Boismortier, který ač byl Francouz, nevyhnul se módnímu Italskému skladatelskému vlivu. Sonáty pro traverso a obligátní cembalo uslyšíte v podání flétnistky Radky Kubínové a cembalisty Michaela Führera.

Soutěžte s námi o 3 x 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 29. června 2017 od 19.30 na brněnské Staré radnici! Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 25.05.2017 do 14.06.2017

Z jaké země je cembalista Michael Fuhrer?
a) Německo
b) Rakousko
c) Švýcarsko