Soutěž o 6 vstupenek na HAMLETA (8. 8.)

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2018. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 6 vstupenek, které vyhrají 3 výherci na:

středu: 8. 8. 2018, 20:30 nádvoří hradu Špilberk - HAMLET

Hrají: Jaroslav Plesl, Hynek Čermák, Lenka Vlasáková, Ladislav Hampl, Veronika Khek Kubařová, Vladimír Polívka a další

Jedna z nejtíživějších Shakespearových tragédií propojuje rodinná i politická dramata. Králův syn se nedokáže smířit s úmrtím svého otce. Nedokáže se smířit ani se svým strýcem, jenž si vezme za ženu jeho matku. Hamlet je přesvědčen, že otcova smrt a strýcova svatba spolu úzce souvisejí. A proto se rozhodne pravý důvod otcovy smrti odhalit. Aby nebyl pokládán pouze za syna trpícího oidipovským komplexem, uspořádá před strýcem divadelní představení rekonstruující onu tragickou událost. Ukazuje se však, že odhalení křivdy není to nejtěžší. Mnohem obtížnější je vyrovnat se s ní a otce pomstít.

Soutěž probíhala od 21.06.2018 do 26.07.2018

Kterou postavu v Hamletovi hraje Lenka Vlasáková?
a) Gertrudu
b) Ofélii
c) Margaretu

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...