Soutěž o 6 vstupenek na flamenkový galakoncert festivalu Ibérica (29. 6. 2018, Špilberk)

Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s festivalem Ibérica soutěž o 3x2 vstupenky na galakoncert 15. ročníku festivalu iberoamerických kultur Ibérica! Flamenkový galakoncert se uskuteční 29. června od 20:00 na nádvoří hradu Špilberk.

Patnáctý ročník festivalu Ibérica přivítá v rámci tradičního galakoncertu na brněnském Špilberku mimo jiné dva fenomenální umělce. Sergio de Lope patří bezesporu k nejlepším flamenkovým flétnistům a jeho kapela složená z virtuózních hráčů bude mít mezi sebou i skvělou flamenkovou tanečnici Gemu Moneo. Vycházející hvězda kytarového nebe Paco León dokázal i přes své mládí nadchnout publikum v mnoha zemích svojí spontánní a brilantní hrou.
Část koncertu bude věnována i domácí flamenkové scéně, nerozlučně spjaté s festivalem od jeho počátku. Na své si přijdou i milovníci španělských vín či iberoamerické kuchyně. Fiesta gastronómica provoní malé nádvoří Špilberku už od 18:00.

 

Soutěž probíhala od 04.05.2018 do 10.06.2018

Po kolikáté se v Česku představí Sergio de Lope a Paco León?
a) poprvé
b) podruhé
c) potřetí

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...