Soutěž o 6 vstupenek na festival Podluží v písni a tanci, Tvrdonice (2.-4.6.)

Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s obcí Tvrdonice soutěž! Tentokrát jsou ve hře vstupenky na festival Podluží v písni a tanci.

Festival Podluží v písni a tanci se koná od 2. do 4. června 2017 ve Tvrdonicích

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o tři dvojice vstupenek.

Letošní 64. ročník nabídne tradiční programy, ve kterých se můžete seznámit s lidovou kulturou Podluží, ale i dalších regionů. Festival se koná v areálu u Slovácké chalupy nebo na náměstí. V pátek se představují dechové hudby, sobotní odpoledne patří dětským souborům. Večer probíhají soutěže ve zpěvu a tanci a jedinečná soutěž O STÁRKA PODLUŽÍ. Dále vystupují regionální cimbálové muziky, sbory, soubory a hosté festivalu. Neděle je zahájena mší svatou a pokračuje sjížděním přespolních chas na vozech tažených koňmi. Odpoledne se všichni účastní slavnostního průvodu a festival vrcholí pořadem dětských i dospělých souborů nejen z Podluží.

Soutěž probíhala od 05.05.2017 do 21.05.2017

Kolikátý ročník festivalu letos proběhne?
a) 54.
b) 63.
c) 64.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...