Soutěž o 6 vstupenek na Den lidových řemesel - 1. 5. 2019 Moravská Nová Ves

Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s městysem Moravská Nová Ves soutěž! Tentokrát jsou ve hře vstupenky na Den lidových řemesel.

Akce Den lidových řemesel se koná ve středu 1. 5. 2019 od 10 do 18 hodin v Moravské Nové Vsi.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o tři dvojice vstupenek.

DEN LIDOVÝCH ŘEMESEL - to je již tradiční kulturní a společenská akce spojená s lidovým jarmarkem. Přijďte se na 1. máj pobavit, setkat se s přáteli, poznat kulturu jiných regionů, zkrátka hodnotně prožít svátečný den. V kulturním programu se vždy představí folklorní soubory a cimbálové muziky z různých regionů Česka a Slovenska. Folklor střídají i jiné hudební žánry, návštěvníci si tedy vždy přijdou na své.
Na tradičním lidovém jarmarku od 10.00 do 18.00 hodin se prezentují lidoví řemeslníci a nabízejí originální rukodělné výrobky, včetně ukázky jejich výroby. Samozřejmostí je nabídka gastronomických specialit a ochutnávka vína. Akci doplňuje doprovodný program: zábava pro děti, výstava uměleckých děl, zájmových kroužků zdejší základní školy, a další.

Soutěž probíhala od 25.03.2019 do 15.04.2019

Která kapela bude hrát od 17 hodin?
a) Fragile & Zuzana Norisová
b) Jožka Černý
c) Poleno

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...