Soutěž o 6 vstupenek na Boskovice 2017 – festival pro židovskou čtvrť (6.-9.7.)

Boskovice 2017 – festival pro židovskou čtvrť

V termínu 6.  9. 7. 2017 se v jihomoravských Boskovicích odehraje festival s podtitulem „pro židovskou čtvrť“. Již čtvrt století se město na začátku léta mění v kulturní oázu, do které se sjíždějí tisíce lidí. Právě místo konání má zásadní podíl na neopakovatelné atmosféře festivalu. Koncerty, představení, promítání i čtení proplétají celé město. Na čtyři dny tak ožívají všechny jeho unikátní památky: židovská čtvrť a synagoga, hrad, zámek, zámecký skleník, farská zahrada, amfiteátr letního kina nebo panský dvůr.

Soutěžte s námi o 3 x 2 vstupenky na festival Boskovice 2017. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 15.05.2017 do 18.06.2017

Kolikátý ročník festivalu letos proběhne?
a) 20.
b) 24.
c) 25.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...