Soutěž o 6 lístků na výstavu Cosmos Discovery v Brně

S portálem iBrno.cz a pořadatelskou agenturou JVS Group máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na unikátní výstavu kosmonautiky Cosmos Discovery v Brně.

Výstava Cosmos Discovery mapuje vývoj pilotovaných kosmických letů od počátků až do současnosti. Obsahuje přes 200 originálních exponátů z USA i Sovětského svazu, reálné modely raket a raketoplánů, a také unikátní dobové dokumenty.

Návštěvníci na výstavě uvidí ruský Sputnik, Lajku i Gagarina. Nechybí americký lunární program Apollo ani ruský Lunochod. Je zde obrovský model americké rakety Saturn, část řídícího střediska v Houstonu a také originál ruské lodi Sojuz. Čeká vás skvělá zábava i mnoho nových poznatků pro celou rodinu.

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 x 2 vstupenky na Cosmos Discovery, platné ve všední dny do 30. 6. 2018, Výstaviště Brno, pavilon C.

Soutěž probíhala od 04.05.2018 do 20.05.2018

Jak se jmenuje nejznámější ruská orbitální stanice, jejíž model je zároveň nejnovějším exponátem výstavy?
a) Sojuz
b) Mir
c) Lajka

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...