Soutěž o 6 lístků na koncert skupiny Pilsner Jazz Band ve Staré Pekárně (10. července)

Zapojte se do soutěží o lístky na červencové koncerty v hudební kavárně Stará Pekárna! Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 × 2 vstupenky na:

čtvrtek 10. 7. - 20:00 - Pilsner Jazz Band

tradiční jazz. Pilsner Jazz Band si za pět let své existence stačil vydobýt své místo v oblasti českého tradičního jazzu a swingu. Tento osmičlenný plzeňský orchestr se soustředí právě na "zlatou éru" jazzu, tedy dixieland a swing, ale pro pestrost nechybí v repertoáru boogie-woogie, blues nebo standardy latin-jazzu. Je pravidelně zván na české i zahraniční festivaly. Právě díky širokému repertoáru si každý vybere to své - od starých dixielandů neworleánských ulic, přes hity newyorkských tančírem Glenna Millera nebo Duke Ellingtona, po skladby desetiletí neprávem opomíjené. Pilsner Jazz Band vydal již dvě CD: Old Jazz With New Face (2010) a All Of Us (2012).

Soutěž probíhala od 18.06.2014 do 03.07.2014

Jak dlouho kapela existuje?
a) 5 let
b) 6 let
c) 10 let

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...