Soutěž o 6 lístků na koncert skupiny Good Biscuits ve Staré Pekárně (9. července)

Zapojte se do soutěží o lístky na červencové koncerty v hudební kavárně Stará Pekárna! Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 3 × 2 vstupenky na:

středa 9. 7. - 20:00 - Good Biscuits

folk blues. Leonie Evans- kytary, banjo, valcha zpěv Ben Sayer - kytary, banjo, valcha zpěv

26letá multiinstrumentalistka, zpěvačka Leonie Evans se narodila v Londýně, ale v současné době působí v Bristolu. Kapelu Good Biscuits (Dobré sušenky) založila s britským kytaristou Bene Sayerem, kterého v Bristolu potkala. Jejich vzájemná sympatie a láska k jazzu, blues a folku je přivedla k myšlence založení dua, jehož repertoár tvoří jejich oblíbené písničky s vlastními aranžmá. Název Good Biscuits je pocta americké zpěvačce Memphis Minnie, což je také název jedné její skladby. Duo Good Biscuits vystoupilo na mnoha různých hudebních festivalech a v klubech v UK, Francii, Itálii a Nizozemsku. V současné době připravují další CD a koncertování po Evropě.

Soutěž probíhala od 18.06.2014 do 01.07.2014

Ze které země kapela pochází?
a) Francie
b) Velká Británie
c) Německo

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...