Soutěž o 6 lístků na koncert Jan Burian Band (7. 9.)

Stará Pekárna je klub a hospůdka s téměř každodenní nabídkou zajímavých koncertů nekomerčních a menšinových žánrů. Jazz, blues, rock, groove, etno, alternativa i různé další styly zaznívají z malého útulného pódia a Vy máte možnost se jich účastnit v sále nebo u oboustranného baru. V našem programu najdete i divadelní vystoupení, autorská čtení, karnevaly a vernisáže obrazů a fotografií.

Tentokrát u nás můžete soutěžit o lístky na Jan Burian Band.

Písničkář Jan Burian se čtyřmi dvakrát tak mladými přáteli na přímočaré rockové vlně! Nové písně, plné energie, naléhavosti a imaginace! Na klávesy hraje Zdeněk Dočekal, basa Pavel Husa, kytara Kuba Červinka, za bicími najdete Klára Böhmová. Zpěv, melodie, texty obstarává Jan Burian.

Soutěžte s námi o 3 × 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční 7. září 2019.

Stačí zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhala od 19.08.2019 do 02.09.2019

Kolikáté narozeniny slaví letos klub Stará Pekárna?
a) 15.
b) 25.
c) 20.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...