Soutěž o 6 lístků na jedinečný koncert ve starobrněnské bazilice - 23. 6. 2019, Brno

Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s organizátory Starobrněnských hudebních slavností 2019 zajímavou soutěž!

Tentokrát jsou ve hře vstupenky na koncert, který se uskuteční v neděli 23. června 2019 od 19.30 v nádherných prostorách starobrněnské baziliky na Mendlově náměstí v Brně, kde působily světoznámé osobnosti jako Johann Gregor Mendel či Leoš Janáček.

Posluchači se mohou těšit na skupinu Svítání, Štěpána Raka a Symfonický orchestr Konzervatoře Brno. To vše v komornějším provedení v prostorách, které vynikají nezaměnitelnou akustikou a výzdobou. Koncert se totiž odehraje přímo před zdejším stříbrným oltářem, který patří mezi světová mistrovská díla barokních zlatníků a stříbrníků. Na oltáři je vystavena i vzácná „černá“ Svatotomská Madona, která je po staletí uctívanou ochránkyní Brna a Moravy.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o tři dvojice vstupenek.

 

Soutěž probíhala od 02.05.2019 do 31.05.2019

Kolikátý ročník Starobrněnských hudebních slavností se letos odehraje?
a) druhý
b) třetí
c) čtvrtý

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...