Soutěž o 5 x 2 lístky na výstavu Ondřej Sekora: Mravenčí a jiné práce.

Ondřej Sekora: Mravenčí a jiné práce.

Ondřej Sekora je významný český spisovatel a ilustrátor knih pro děti, současně však zanechal nepřehlédnutelnou stopu v dějinách české žurnalistiky, sportu, divadla, audiovizuálních médiích nebo komiksu.
Rozsáhlá výstava, kterou MZM přichystalo k 120. výročí Sekorova narození, reflektuje všechny jeho základní autorské polohy a ukazuje pestrost jeho tvorby. Základ prezentace tvoří vlastní bohatý fond muzea doplněný výpůjčkami z řady dalších sbírkotvorných institucí. Expozice obsahuje originály ilustrací ze Sekorových slavných i méně známých knih, novinové kresby a karikatury, soukromou malířskou tvorbu, scénografické projekty i loutky vytvořené podle Sekorových návrhů.
Soutěžte s námi a vyhrajte 5 x 2 vstupenky na zmíněnou výstavu.

Výstava trvá do 30. června 2020

Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Soutěž probíhá od 6. 2. 2020  do 6. 3. 2020

 

Soutěž probíhala od 06.02.2020 do 06.03.2020

Jak se jmenuje nejslavnější mravenec?
a) Jarda Mravenec
b) Ferda Mravenec
c) Tonda Mravenec

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...