Soutěž o 5 vstupenek na výstavu Vítejte u neandertálců

Vítejte u neandertálců
Dlouholeté výzkumy středního paleolitu v Evropě jednoznačně ukazují, že obraz myšlenkově omezeného neandertálce každodenně bojujícího o holý život je nesprávný a že musíme náš postoj zásadně přehodnotit. Výstava pomocí nejdůležitějších nálezů, získaných především z území Moravy, představuje běžný život neandertálců i jejich fascinující schopnost přežít v drsných podmínkách pleistocenní Evropy.

Výstava Moravského zemského muzea ve spolupráci s Národním muzeem a Podtatranským muzeem v Popradě se pokouší v několika zastaveních představit neandertálce v novém světle na podkladě nálezů z Moravy a okolních zemích. Mnohé předměty a antropologické nálezy budou vystaveny vůbec poprvé, stejně jako realistická socha neandertálce.

Soutěžte s námi a vyhrajte 5 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) do Pavilonu Anthropos na výstavu Vítejte u neandertálců. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku.

Výstava trvá od 2. 12. 2016 do 31. 12. 2017 , Moravské zemské muzeum, Pavilon Anthropos, Pisárecká 5, Brno

Soutěž probíhala od 05.12.2016 do 30.12.2016

Kdo je autorem výstavy Vítejte u neandertálců?
a) Petr Neruda
b) Ondřej Bílek
c) Marcela Horáková

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...