Soutěž o 5 vstupenek na výstavu MZM - Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století

Středoevropská křižovatka - Morava ve 20. století

Nová stálá expozice Moravského zemského muzea mapuje novodobé dějiny a reflektuje zásadní události. Několik tematických okruhů sleduje politické, kulturní a sociální dějiny této historické země, jejích institucí, kulturních jevů a významných osobností, a to nejen v kontextu dějin českých zemí, ale i celého středoevropského prostoru. V expozici bude množství interaktivních prvků, včetně promítání dobových filmových záběrů, každou tematickou část doplní dotykové obrazovky s podrobnými informacemi o dílčích tématech sledovaného období.

Soutěžte s námi a vyhrajte 5 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) do expozice MZM - Dietrichsteinský palác na výstavu Středoevropská křižovatka - Morava ve 20. století. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Součástí vstupenky bude i šifrovací hra od Cryptomanie.

Výstava k zhlédnutí od 22. 11. 2017, Moravské zemské muzeum, Dietrichsteinský palác, Zelný trh 8, Brno

Soutěž probíhala od 10.08.2018 do 27.09.2018

Výstava je rozdělena do 10 kapitol. Jaký název má 6. kapitola?
a) Moravané v letech Velké války 1914 - 1918
b) Morava ve stínu hákového kříže 1938 - 1945
c) Zlatá šedesátá

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...