Soutěž o 5 vstupenek do Anthroposu

Pavilon Anthropos
Tradice současného Pavilonu Anthropos má své kořeny v období první Československé republiky. Na tyto tradice navázal v poválečném období antropolog prof. dr. Jan Jelínek, DrSc. (antropolog světového jména, bývalý ředitel Moravského zemského muzea a prezident ICOM). Stavba Pavilonu Anthropos byla dokončena v roce 1962 podle plánů Ing. arch. Evžena Šteflíčka. V roce 2003 byl objekt uzavřen a došlo k zahájení generální rekonstrukce. V roce 2006 byl Pavilon Anthropos v modernizované a podstatně rozšířené podobě opět otevřen pro veřejnost.

Soutěžte s námi a vyhrajte některou z 5 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) do Pavilonu Anthropos a projděte si všechny výstavy tohoto objektu. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.

MZM - Pavilon Anthropos - Pisárecká 5, Brno

Soutěž probíhala od 28.06.2018 do 09.08.2018

Jaké je křestní jméno prof. Absolona?
a) Pavel
b) Karel
c) Albert

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...