Public relations

  • Óóó Indiáni

    Óóó Indiáni

    O indiánech, jejich obydlí, obživě, ošacení, obřadech a obyčejích. O tom všem je zbrusu nová výstava, kterou Moravské zemské muzeum připravilo do Pavilonu Anthropos. Na téměř 350 m2 se tu návštěvníci seznámí s historií a kulturou původních obyvatel Severní Ameriky.

Soutěž o 5 lístků na výstavu MZM - Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století

Středoevropská křižovatka - Morava ve 20. století

Nová stálá expozice Moravského zemského muzea mapuje novodobé dějiny a reflektuje zásadní události. Několik tematických okruhů sleduje politické, kulturní a sociální dějiny této historické země, jejích institucí, kulturních jevů a významných osobností, a to nejen v kontextu dějin českých zemí, ale i celého středoevropského prostoru. V expozici bude množství interaktivních prvků, včetně promítání dobových filmových záběrů, každou tematickou část doplní dotykové obrazovky s podrobnými informacemi o dílčích tématech sledovaného období.

Soutěžte s námi a vyhrajte 5 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) do expozice MZM - Dietrichsteinský palác na výstavu Středoevropská křižovatka - Morava ve 20. století. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Výstava k zhlédnutí od 22. 11. 2017, Moravské zemské muzeum, Dietrichsteinský palác, Zelný trh 8, Brno

Soutěž probíhala od 14.12.2017 do 02.01.2018

Do kolika kapitol je výstava tematicky rozdělena?
a) 5
b) 10
c) 15