Soutěž o 4 vstupenky na unikátní společný koncert Avishaie Cohena a Filharmonie Brno (30. 11.)

Jeden z nejlepších světových kontrabasistů současnosti Avishai Cohen přijede 30. listopadu do Brna. V Bobycentru představí unikátní projekt nazvaný An Evening With Avishai Cohen, který kombinuje jazz a world music s majestátním zvukem symfonického orchestru. Populární Izraelec ve spolupráci s uznávaným aranžérem Robertem Sadinem upravil svoje oblíbené autorské i převzaté skladby pro více než padesátičlenný orchestr a vyrazil na evropské turné. Jedním z mála koncertů je právě ten brněnský s Filharmonií Brno, který se koná v rámci tradičního festivalu JazzFestBrno.


Soutěžte s námi o 2x2 vstupenky na tento unikátní koncert, který se koná v pondělí 30. 11. v 19:30 v brněnském Bobycentru.

Soutěž probíhala od 26.10.2015 do 22.11.2015

Avishai Cohen zapojil do projektu An Evening With Avishai Cohen i zkušené spoluhráče z vlastního?
a) tria
b) kvintetu
c) sextetu

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...