Soutěž o 4 vstupenky na koncert Kennyho Barrona v Brně (25. 4.)

Soutěžte s námi o vstupenky na koncert Kennyho Barrona, který se koná v rámci letošního festivalu JazzFestBrno. Koncert hostí 25. dubna od 20:30 Besední dům v Brně.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o čtyři vstupenky na koncert Kennyho Barrona, které obdrží dva výherci.

Kenny Barron (US)

Fenomenální klavírista Kenny Barron prošel dlouhou tvůrčí cestou. Potkal na ní takové osobnosti, jakými byli či jsou Mel Melvin, Roy Haynes, Dizzy Gillespie, Fredie Hubbard nebo Terence Blanchard. V roce 2005 byl Barron zařazen do americké jazzové síně slávy a získal cenu MAC Lifetime Achievement Award. Šestkrát si vysloužil ocenění „nejlepší klavírista“ od sdružení jazzových novinářů. Kenny Barron je prostě legenda a navíc letos slaví nádherných pětasedmdesát. Ve skvělé formě se navzdory času představuje i nyní - jako mistr snad nejtěžší hudební disciplíny.

Soutěž probíhala od 12.04.2018 do 19.04.2018

Kenny Barron se v Brně představí jako mistr snad nejtěžší hudební disciplíny. Jaké?
a) duo klavír-bicí
b) trio klavír-bicí-kontrabas
c) sólový recitál

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...