Soutěž o 4 volné vstupy na Špilberk Food Festival

Zapojte se do soutěží o lístky na Špilberk Food Festival. Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 2 × 2 vstupy na akci. V soutěži jsou dva vstupy na sobotu a dva vstupy na neděli.

6. - 8. června 2014

Chutná tradice v Brně
Na hradě Špilberk se sejdou šéfkuchaři vyhlášených podniků, aby návštěvníkům festivalu předvedli svoje umění. Chybět nebude ani doprovodný program, který potěší nejen chuťové pohárky, ale zaujme i další smysly.

A jaké podniky máme na mysli?
Koishi Restaurant, IL Mercato, Noem Arch Restaurant, Boulevard Restaurant, Butcher's, Hotel Prestige, Restaurant a steakhouse Monte Bú, Ristorante Rialto či Pavillon Restaurant. Tyto podniky se zúčastnili i v loňském roce. Je tu však i několik nových podniků, jako Prominent Restaurant, Hotel Slavia Brno, Forman beer & beef, Castellana Bistro nebo Ristorante Piazza.

Soutěž probíhala od 16.05.2014 do 31.05.2014

Kolikátý ročník Špilberk Food Festivalu se koná?
a) 1.
b) 2.
c) 3.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...