Soutěž o 4 lístky na výstavu MZM - Hledání pravdy - obrazy Ivana Marchuka

Hledání pravdy - výstava obrazů světoznámého malíře Ivana Marchuka

Díky iniciativě a spolupráci spolku Ukrajinská iniciativa, Krajského úřadu Jihomoravského kraje a Moravského zemského muzea se podařilo přivést do Brna ukrajinského malíře považovaného za génia moderního umění - Ivana Marchuka, žijící legendu ukrajinského umění. Je jediným ukrajinským umělcem uznávaným Mezinárodní akademií moderního umění v Římě a členem Golden Guild. Britský The Daily Telegraph  ho zahrnul v roce 2007 do top 100 géniů dnešní doby.

Soutěžte s námi a vyhrajte 4 vstupenky (každá platí pro dvě osoby) do expozice MZM - Paláce šlechtičen na výstavu obrazů Hledání pravdy. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Výstava k zhlédnutí od 11. 10. 2017 do 30. 11. 2017, Moravské zemské muzeum, Palác šlechtičen, Kobližná 1, Brno

Soutěž probíhala od 06.10.2017 do 31.10.2017

Jaký významný brněnský architekt se po 2. sv. válce podílel na rekonstrukci budovy Paláce šlechtičen?
a) Alois Kuba
b) Bohuslav Fuchs
c) Jan Kotěra

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...