Soutěž o 4 lístky na představení Shen Yun v Brně (6. května)

V rámci světového turné zavítá letos již po šesté do České republiky newyorský soubor Shen Yun Performing Arts, aby obecenstvu v Praze a v Brně předvedl nejkrásnější příběhy z čínské kultury. Soubor Shen Yun prostřednictvím úžasného klasického čínského tance a hudby oživuje 5000 let čínské civilizace.

Vystoupení rychle postupuje regiony, dynastiemi a legendami. Etnické a lidové tance zaplňují jeviště barvami a energií. Fantastické fyzické výkony, burácející válečné bubny a mistrní pěvci se objevují před animovanou velkoplošnou projekcí na pozadí, jež diváky přenese do vzdálených končin.

„Představení bylo úplně fascinující, nádherné.“ Vlastimil Harapes, baletní mistr

Shen Yun – to je ohromná produkce s téměř 100 umělci, 400 kostýmy a orchestrem, který jako jediný na světě trvale obsazuje jak klasické západní nástroje, tak i čínské nástroje. Představení každý rok navštíví více než 100 měst a zhlédne je přes 1 milion diváků. Vystoupení na předních světových scénách, jako například v Lincoln Center v New Yorku, jsou vyprodaná.
Čeští diváci budou moci Shen Yun sledovat 3. května 2014 v pražské Státní opeře a 6. a 7. května 2014 v Janáčkově divadle v Brně.
Více informací naleznete na stránkách www.ShenYun.com

Vyhrajte 2 x 2 vstupenky na 6. května do Janáčkova divadla v Brně. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěž probíhala od 02.04.2014 do 29.04.2014

Soubor Shen Yun založili v New Yorku přední čínští umělci. Tyto umělce spojovala myšlenka obnovit pravou kulturu Číny, jež byla inspirována nebesy, a podělit se o ni se světem. Víte, ve kterém roce soubor vznikl?
a) 2002
b) 2006
c) 2008

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...