Soutěž o 3 x vstupenky na Podluží v písni a tanci.

Soutěžte o vstupenky na Podluží v písni a tanci.

Akce se koná ve dnech 3. - 5. června 2022  v amfiteátru ve Tvrdonicích.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o tři dvojice vstupenek.

Národopisný folklórní festival Podluží v písni a tanci ve Tvrdonicích je oslavou výborných tradic, skvělého vína, tance a zpěvu!
V roce 1946, při příležitosti pokládání základního kamene Slovácké chalupy proběhlo v prostorách dnešního přírodního amfiteátru první Národopisné odpoledne za účasti domácích členů Slováckého Podlužáckého krůžku a skupin z okolí. Od té doby se datuje počátek nádherné tradice pořádání národopisných slavností „Podluží v písni a tanci“. Za léta konání se měnil obsah, úroveň i doba konání festivalu, až se ustálil na pevném základním scénáři, kdy se v pátek představují dechové hudby, sobotní odpoledne patří dětským souborům. Večer probíhají soutěže ve zpěvu, tanci a o STÁRKA PODLUŽÍ, vystupují regionální cimbálové muziky, sbory a národopisné soubory, ale také hosté festivalu. Neděle je zahájena ráno mší svatou v kostele sv. Mikuláše za účastníky slavností, pokračuje sjížděním přespolních chas na vozech tažených koňmi na náměstí Míru, odpoledne se všichni účinkující zúčastňují slavnostního průvodu a festival vrcholí pořadem dětských i dospělých souborů z Podluží i ostatních regionů celé České republiky, často i ze zahraničí.

Zapojte se do soutěže, která končí 29. května 2022

Nápovědu naleznete ZDE

Soutěž probíhala od 23.05.2022 do 29.05.2022

Kolik dnů trvá festival
a) 2
b) 3
c) 1

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...