Soutěž o 3 x 2 vstupenky na koncert kapely Scooter (23. 11. 2019)

S portálem iBrno.cz máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na závěrečný koncert evropského turné kapely Scooter.


Soutěžíme o 3 x 2 vstupenky na koncert, který se koná 23. listopadu 2019 na Výstavišti Brno od 20 hodin. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.


Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila, navazují koncerty ze série Live In. A na jeden z nich se fanoušci mohou těšit již 23. listopadu od 20 hodin na brněnském výstavišti BVV.

S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk.
Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.

 

Soutěž probíhá od 04.10.2019 do 14.11.2019

Kolik nosičů prodala kapela Scooter?
a) 20 miliónů
b) 40 miliónů
c) 30 milónů

Nápovědu naleznete ZDE.