Soutěž o 3 x 2 vstupenky na koncert kapely Scooter (23. 11. 2019)

S portálem iBrno.cz máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na závěrečný koncert evropského turné kapely Scooter.


Soutěžíme o 3 x 2 vstupenky na koncert, který se koná 23. listopadu 2019 na Výstavišti Brno od 20 hodin. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.


Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila, navazují koncerty ze série Live In. A na jeden z nich se fanoušci mohou těšit již 23. listopadu od 20 hodin na brněnském výstavišti BVV.

S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk.
Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.

 

Soutěž probíhala od 04.10.2019 do 13.11.2019

Kolik nosičů prodala kapela Scooter?
a) 20 miliónů
b) 40 miliónů
c) 30 milónů