Soutěž o 3 x 2 lístky na Valtické vinobraní 4. – 5. 10. 2019

Město Valtice s partnery pořádá nejočekávanější akci v srdci Lednicko-valtického areálu. Slavnost vína, burčáku a dobré nálady. Na dvou pódiích se soustředí směsice hudebních žánrů československé hudební scény. Například Jana Kirschner, Mňága a Žďorp, Olympic Revival , Vališ,  IRNIS aj. Účinkovat budou také místní národopisné soubory a sbory.

Náměstí se stává tzv. ochutnávací lžičkou tradičních i krajových jídel širokého okolí Valtic. Na hlavním pódiu bude bohatý program probíhat od 10 do 22.00 hod. Na druhém pódiu v areálu Vinných sklepů Valtice od 13 do 24 hod. Bohatou nabídku doplňuje také program ve Vinařské stodole. V sobotu si na své přijdete také ve Valtickém Podzemí a na zámku.

Krojovaný průvod městem, vyjde v pravé poledne a jeho příchod na náměstí Svobody bude okolo 14 hodiny.

Zapojte se do soutěže o 3 x 2 vstupenky nejočekávanější akci v srdci Lednicko-valtického areálu. 

Soutěž probíhala od 10.09.2019 do 27.09.2019

Odkud půjde krojovaný průvod
a) Od Valtického podzemí
b) Od zámku
c) Od Střední vinařské školy

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...