Soutěž o 2 x 2 vstupenky na Letní Shakespearovské slavnosti v Brně Macbeth

Soutěž o 4 lístky na hru Macbeth

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2022.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 4 vstupenky, které vyhrají 2 výherci na představení Macbeth.

PREMIÉRA LETNÍCH SHAKESPEAROVSKÝCH SLAVNOSTÍ 2022

Zřejmě nejtemnější příběh z pera Williama Shakespeara. Hluboký středověk v legendami opředeném Skotsku. Nikdy nekončící se bitva. Svět, ve kterém věštba definuje realitu větší silou než racionální úsudek. Strach, toxické vztahy, a především neukojitelná touha po moci, která způsobí katastrofu – to vše provází hlavního hrdinu na jeho posledním ďábelském tažení.

Slavná Shakespearova tragédie klade znepokojivé otázky směřující i do našich časů. Kým je Macbeth 21. století? Kam až sahají hranice našeho strachu? Jak vysokou cenu jsme ochotni zaplatit za relativní klid a pohodlí? Jsme stále schopni racionálně přemýšlet? Je vůbec možné zastavit zlo?

Soutěž trvá do 13. 7. 2022

Nápovědu naleznete ZDE.

Soutěž probíhala od 27.06.2022 do 13.07.2022

Kdo hraje hlavní roli Macbetha
a) David Matásek
b) Marek Němec
c) Tomáš Měcháček

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...